Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

100% послуг «Укрпошти» в 2021 році стануть цифровими – міністр інфраструктури

  • 953
100% послуг «Укрпошти» в 2021 році стануть цифровими – міністр інфраструктури

Протягом 2021 року має відбутися цифровізація 100% послуг «Укрпошти». Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» поставив амбітне завдання – протягом цього року зробити 100% цифровізації послуг. А до громадян ми наблизимо послуги національного оператора поштового зв’язку завдяки підтримці міжнародних партнерів та майже 2 тис. мобільних сільських відділень, які зможуть виконувати різні доставки, а також будуть залучені до системи електронної комерції. Тому навіть найвіддаленіші куточки України вже не будуть такими», – зазначив міністр.

Крім того, у планах міністерства – масштабувати цифровий квиток, який можна буде використовувати у різних видах транспорту.

«Ми вже говоримо про інтермодальні пасажирські перевезення, коли єдиний квиток можна використовувати у різних видах транспорту. Відповідний пілот було запущено ще наприкінці 2020 року. Поточний – це рік масштабування, коли залізничні перевезення, автобусні, а також авіаперевезення і міський транспорт ми зможемо об’єднати в єдину систему», – сказав Владислав Криклій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy