Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

10 тис. учасників, «ярмарка реформ» і освітні заходи: Олександр Корнієнко розповів деталі майбутнього партійного форуму «Слуги Народу»

  • 6147
10 тис. учасників, «ярмарка реформ» і освітні заходи: Олександр Корнієнко розповів деталі майбутнього партійного форуму «Слуги Народу»

Наприкінці жовтня – на початку листопада партія «Слуга Народу» проведе в Києві масштабний форум, куди запросить Президента України Володимира Зеленського, понад 7 тис. місцевих депутатів від політсили, а також народних депутатів, сільських старост, представників уряду – всього близько 10 тис. учасників.

Про це під час брифінгу розповів очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Добігає кінця рік, який майже збігається із роком вступу в повноваження депутатів місцевих рад. Нам треба підбити підсумки, що вдалося, а що ні, куди ми далі рухаємося, намітити цілі. На всіх рівнях: обласні ради, ради громад, районні ради. Це вперше в історії країни на форумі разом зберуться депутати з усієї України – від великих міст до маленьких громад», – розповів Олександр Корнієнко.

За його словами, паралельно з форумом відбуватиметься «ярмарка реформ»: працюватимуть окремі зони, де можна буде дізнатися подробиці про реалізацію тієї чи іншої реформи, поспілкуватися зі спеціалістами з профільних міністерств, експертами, які займаються її втіленням.

«Наприклад, земельна реформа, децентралізація, медична реформа. Президентські проєкти: «Велике будівництво», «Здорова Україна» – ми ознайомимо наших місцевих депутатів із картою реформ, які просто зараз втілюються в Україні. Вони зможуть комунікувати це в себе на місцях», – додає голова партії.

Для місцевих депутатів буде передбачена освітня частина форуму. Окремо працюватимуть зі старостами громад.

«Очікуємо, що до кінця сесії буде проголосований закон про старост з урахуванням пропозицій Президента. Коли він набуде чинності, ми зможемо реформувати цю дуже важливу «надбудову» децентралізації. Бо в селі люди мають розуміти, хто надає їм послуги та вирішує їхні проблеми», – наголосив Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy