Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

10 мільйонів українців користуються додатком і порталом «Дія» – Михайло Федоров

  • 1372
10 мільйонів українців користуються додатком і порталом «Дія» – Михайло Федоров

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України заявив, що під час коронавірусу кількість користувачів державними послугами онлайн збільшилася уп’ятеро. Про це він повідомив, виступаючи на Всеукраїнському форумі «Коронавірус: Виклики та відповіді».

За словами Федорова, кінцева мета міністерства – перевести всі державні послуги в онлайн, і з цього напрямку є результати.

Зокрема, додатком і порталом «Дія» користуються 10 млн українців, 500 тис. користувачів навчилися базової цифрової грамотності на основі програми «Цифрова освіта», а понад 40 тис. сімей отримали послуги, пов’язані з народженням дитини, у додатку «Е-малятко».

Віцепрем’єр анонсував і найближчі плани цифровізації.
«Цей рік буде ще продуктивнішим. У квітні ми запустимо онлайн найпопулярнішу послугу – зміну місця реєстрації. А з 1 вересня, за ініціативою Президента, ми плануємо запровадити режим рaperless, коли держава взагалі не зможе вимагати паперові документи, якщо інформація наявна в електронних реєстрах».

Нагадаємо, у Києві триває триденний форум «Коронавірус: виклики та відповіді», перший із низки Всеукраїнських форумів «Україна 30».

Методи протидії поширенню COVID-19 обговорюють представники Офісу Президента, уряду, Верховної Ради, а також міжнародні експерти, представники урядів провідних держав, ВООЗ, ЮНІСЕФ та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головне завдання форуму визначити стратегію та план дій щодо вакцинації на 2021 рік, налагодити міжнародну співпрацю та партнерство з ЄС у боротьбі з коронавірусом, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації щодо вакцинування й протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy