Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

$1,6 млрд з пакета допомоги від США спрямують на закупівлю озброєння в українських виробників

  • 71
$1,6 млрд з пакета допомоги від США спрямують на закупівлю озброєння в українських виробників

Фінансова підтримка Сполучених Штатів для підвищення обороноздатності української армії передбачає замовлення зброї, яку виробляють в Україні. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва Арсеній Пушкаренко.

«Особливо позитивним для нас є те, що $1,6 млрд ідуть на закупівлю зброї українського виробництва. Важливо також те, що питання придбання озброєння в України, створення спільних оборонних підприємств, які розташовуватимуться як на території України, так і сусідніх країн, обговорюються з багатьма державами», – зазначив парламентар.

За його словами, загалом $13 млрд з пакета допомоги США будуть спрямовані на закупівлю сучасної зброї для України, і не тільки в американських виробників.

«Це один із чинників розвитку нашої економіки. Ті військові технології, які є в нас, роблять український оборонно-промисловий комплекс достатньо привабливим для багатьох країн світу. Тож сьогодні використовуються різні можливості для того, щоб якісно та оперативно забезпечити потреби Збройних сил України», – зауважив Пушкаренко.

Він наголосив, що рішення Сполучених Штатів про надання фінансової допомоги є сигналом, що Україна не залишається на самоті, наші партнери з нами і посилюватимуть військову підтримку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy